duk

Dažniausiai užduodami klausimai

Kaip įsigyti sausojo ledo?

Sausasis ledas gaminamas ir parduodamas pagal išankstinį užsakymą. Nėra galimybės jo įsigyti bet kada kaip parduotuvėje, nes sausasis ledas yra nestabilus produktas. Jis nuolat po truputį tirpsta ir gaminamas tik specialiai Jums, ir tik tiek kiek Jums reikia, ir kada reikia.

Užsakymą galite atlikti el.paštu info@greenas.lt arba telefonu +370 677 92626. Gavę Jūsų užsakymą mūsų darbuotojai patikrins ir jei kils papildomų klausimų būtinai susisieks su Jumis nurodytais kontaktais. Sausąjį ledą gali užsakyti ir juridiniai ir fiziniai asmenys.

Kiek kainuoja sausasis ledas?

Sausojo ledo kaina priklauso nuo užsakomo kiekio. Kuo užsakymas didesnis, tuo kaina mažesnė.

Koks minimalus užsakymo kiekis?

Minimalus užsakymo kiekis yra 10 kg.

Kaip paskaičiuoti reikalingą sausojo ledo kiekį?

Tai ko gero dažniausiai mūsų klientų užduodamas klausimas. Tačiau deja nėra vieno universalaus atsakymo. Kad paskaičiuoti reikalingą kiekį būtina žinoti kokiam tikslui bus naudojamas ledas, kokiomis sąlygomis jis bus laikomas, net kelintą valandą jis turi būti panaudojamas ir t.t. .

Sausąjį ledą naudosime šeštadienį vakare, ar galime pasiimti penktadienį vakare, ar jis neištirps?

Galite pasiimti iš vakaro. Ledas tikrai neištirps jei jį sandariai laikysite mūsų parduodamuose termokonteineriuose, ir jis bus šaldytuve arba šaldiklyje. Jei tokios galimybės nėra, mes galime paruošti „rusiškos matrioškos“ tipo pakuotę – dėžę į dėžę, o aplink dar sausojo ledo. Taip ledas išliks beveik neištirpęs žymiai ilgiau.

Ar galima už sausąjį ledą atsiskaityti kortele?

Ne, kortele atsiskaityti nėra galimybės. Atsiskaitymai vyksta bankiniu pavedimu arba grynais.

Kokias sausojo ledo granules pasirinkti?

Jei sausąjį ledą naudosite pramogų sferoje, kokteiliams, žemo rūko efektui išgauti arba kaip šalčio nešėją – pasirinkite 16 mm diametro granules. Jos ilgiau išlaiko šaltį ir išbūna neištirpusios, patogiau naudoti.
Jei sausąjį ledą naudosite pramoninio paviršių valymo srityje – pasirinkite 3 mm diametro granules. Būtent tokiam dydžiui yra pritaikyta valymo įranga. 

Ar galima turėti savo tarą?

Taip, galite turėti savo tarą sausajam ledui. Svarbu, kad ji būtų atspari ypač žemai temperatūrai, izoliuotų ledą nuo aplinkos temperatūros, ir turėtų saugos vožtuvą arba angą su galimybe susidariusiam slėgiui išeiti.

Kaip sukurti žemo rūko efektą?

Žemo rūko efektas atsiranda sausąjį ledą panardinus į šiltą vandenį. Kuo vanduo šiltesnis, tuo daugiau bus „dūmų“ ir tuo intensyvesnis bus jų išsiskyrimas. Jis atsiranda dėl didelio temperatūrų skirtumo. Atitinkamai, jei ledą panardinsite į šaltą vandenį, efektas bus minimalus. Optimali vandens temperatūra – +30-50 C, o ledo ir vandens santykis 1:5. T.y. vienam litrui vandens reikia apie 200 g sausojo ledo.

Norime žemu rūku padengti visą salę. Kaip tai padaryti?

Šiam tikslui pasiekti yra naudojama speciali įranga – žemo rūko generatorius. Supilti didesnį kiekį ledo į kibirą vandens nepakanka, tinkamo efekto nepasieksite. Be to tai gali būti pavojinga. Žemo rūko generatorius – tai specialiai tam tikslui pritaikyta įranga. Jo pagalba galima valdyti „dūmų“ kryptį, intensyvumą ir veikimo laiką. Šią mašiną galite išsinuomoti pas mus. Apie nuomos kainą ir sąlygas sužinosite susisiekę su mumis.

Ar galima sausąjį ledą liesti rankomis?

Sausąjį ledą galima liesti tik mūvint šalčiui atspariomis pirštinėmis. Odos nušalimas taip pat žalingas kaip ir nudegimas – audiniai miršta. Vengiant tiesioginio kontakto su ledu galima naudoti samčius, semtuvus ar kulinarines žnyples.

Ar galima jūsų sausąjį ledą naudoti su maisto produktais?

Taip, kadangi sausasis ledas gaminamas iš maistinės angliarūgštės, gamyba vyksta bekontaktiniu būdu ir pakuojamas į maisto pramonei skirtas pakuotes, jis yra tinkamas naudoti su maisto produktais. Jį galima dėti į gėrimus, kitas maisto medžiagas. Jis puikus konservantas, sustabdo maisto produktų gedimo procesą. Tačiau produktus ir gėrimus galima vartoti tik pilnai ištirpus sausajam ledui.

Landing Page Builder